Laster...

Norway Cup

  • lø. 3. aug.
    Norway Cup 2019

    Finale J17: Fyllingsdalen FK - Langfjorden FK Træff

    Fra Norway Cup og finalen for jenter 17 år mellom Fyllingsdalen FK og Langfjorden FK Træff. Kommentator: Espen Ween.

  • Norway Cup 2019

    Finale G17: Strindheim Toppfotball - Bergen Nord FK

    Fra Norway Cup og finalen for gutter 17 år mellom Strindheim Toppfotball og Bergen Nord FK. Kommentator: Endre Olav Osnes og Mina Finstad Berg.

  • Norway Cup 2019

    Finale G19: Kharis Academy (Ghana) - KFUM-Kam. Oslo

    Fra Norway Cup og finalen for gutter 19 år mellom Kharis Academy (Ghana) - KFUM-Kam. Kommentator Espen Ween og Ivar Hoff

  • Norway Cup 2019

    Finale J16: Åndalsnes IF - Bremnes IL

    Fra Norway Cup og finalen for jenter 16 år mellom Åndalsnes IF og Bremnes IL. Kommentator: Endre Olav Osnes og Mina Finstad Berg.

  • Norway Cup 2019

    Finale G16: Vigør FK - Herd SK

    Fra Norway Cup og finalen for gutter 16 år mellom Vigør FK og Herd SK. Kommentator: Espen Ween og Ivar Hoff.

  • Norway Cup 2019

    Finale J15: Stabæk Fotball - Charlottenlund Sportsklubb

    Fra Norway Cup og finalen for jenter 15 år mellom Stabæk Fotball og Charlottenlund Sportsklubb. Kommentator: Jonas Bariås og Mina Finstad Berg.

  • Norway Cup 2019

    Finale G15: Ready - Brage Trondenes FK

    Fra Norway Cup og finalen for gutter 15 år mellom Ready og Brage Trondenes FK. Kommentator: Endre Olav Osnes og Ivar Hoff.

  • Norway Cup 2019

    Finale J19: Kolbotn IL – Utleira IL

    Fra Norway Cup og finalen for jenter 19 år, mellom Kolbotn IL – Utleira IL. Kommentator Jonas Bariås og Solveig Gulbrandsen.

  • Norway Cup 2019

    Finale J14: Lillestrøm SK - FK Fyllingsdalen

    Fra Norway Cup og finalen for jenter 14 år mellom Lillestrøm SK og FK Fyllingsdalen. Kommentator: Endre Olav Osnes og Solveig Gulbrandsen.

  • Norway Cup 2019

    Finale G14: Ullern IF - Trops FC (Brasil)

    Fra Norway Cup og finalen for gutter 14 år mellom Ullern IF og Trops FC. Kommentator: Jonas Bariås.

  • fr. 2. aug.
    Norway Cup 2019

    Finale: Stag Spkl G13 - Rival SK G13

    Fra Ekebergsletta og finalen mellom Stag Spkl og Rival SK i gutter13 år (9-er) i Norway Cup. Kommentator: Kasper Wikestad.

  • Norway Cup 2019

    Finale: Bryne FK J13 - AIK FF J13

    Fra Ekebergsletta og finalen mellom Bryne FK og AIK FF i jenter 13 år (9-er) i Norway Cup. Kommentator: Espen Ween.

  • Norway Cup 2019

    Finale: Parasport Danmark - Vear IF

    Fra Ekebergsletta og finalen mellom Parasport Danmark og Vear IF i Stjerneklasse A i Norway Cup. Kommentator: Kasper Wikestad.

  • Norway Cup 2019

    Finale: FC Glesborg - Strømsgodset IF

    Fra Ekebergsletta og finalen mellom FC Glesborg og Strømsgodset IF i stjerneklasse C i Norway Cup. Kommentator: Kasper Wikestad.

  • Norway Cup 2019

    Finale: Nesodden IF G16 - Vanylven FK G16 (7er)

    Fra Ekebergsletta og finalen mellom Nesodden IF G16 og Vanylven FK G16 (7er) i Norway Cup. Kommentatorer: Espen Ween og Simen Stamsø Møller.

  • Norway Cup 2019

    Finale: Sotra Sportsklubb Blå J14 - Jinshan Shanghai J14 (7er)

    Fra Ekebergsletta og finalen mellom Sotra Sportsklubb Blå J14 – Jinshan Shanghai J14 (7er) i Norway Cup. Kommentatorer: Endre Olav Osnes og Marius Skjelbæk.

  • Norway Cup 2019

    Tertnes Fotball G16 - Vigør FK G16

    Fra Ekebergsletta og kvartfinalen mellom Tertnes Fotball G16 og Vigør FK G16 i Norway Cup. Kommentatorer: Espen Ween og Simen Stamsø Møller.

  • Norway Cup 2019

    Varegg G17 - Strindheim Toppfotball G17

    Fra Ekebergsletta og kvartfinalen mellom Varegg G17 og Strindheim Toppfotball G17 i Norway Cup. Kommentator: Endre Olav Osnes.

  • Norway Cup 2019

    Stoppen Sportsklubb J15 – Austrheim J15

    Fra Ekebergsletta og kvartfinalen mellom Stoppen Sportsklubb J15 og Austrheim J15 i Norway Cup. Kommentator: Endre Olav Osnes.

  • to. 1. aug.
    Norway Cup 2019

    Lillestrøm- Bærum G16

    Fra Ekebergsletta og åttedelsfinalen mellom Lillestrøm G16 og Bærum G16 i Norway Cup. Kommentator: Endre Olav Osnes og Solveig Gulbrandsen.

  • Norway Cup 2019

    Førde IL J14 - Røa IL J14

    Fra Ekebergsletta og sekstendelsfinalen mellom Førde IL J14 og Røa IL J14 i Norway Cup. Kommentator: Peder Mørtvedt og Mina Finstad Berg.

  • Norway Cup 2019

    Hødd IL G14 - Molde FK G14

    Fra Ekebergsletta og sekstendelsfinalen mellom Hødd IL G14 og Molde FK G14 i Norway Cup. Kommentator: Endre Olav Osnes og Solveig Gulbrandsen.

  • Norway Cup 2019

    Clausenengen FK J17 - Malvik IL J17

    Fra Ekebergsletta og åttedelsfinalen mellom Clausenengen FK J17 og Malvik IL J17 i Norway Cup. Kommentator: Peder Mørtvedt og Mina Finstad Berg.

  • Norway Cup 2019

    Tynset IF G19 - Harstad Idrettslag G19

    Fra Ekebergsletta og sekstendelsfinalen mellom Tynset IF G19 og Harstad Idrettslag G19 i Norway Cup. Kommentator: Peder Mørtvedt.

  • Norway Cup 2019

    Florø SK G17 - Fron Fotball G17

    Fra Ekebergsletta og sekstendelsfinalen mellom Florø SK G17 og Fron Fotball G17 i Norway Cup. Kommentator: Endre Olav Osnes.

  • Norway Cup 2019

    Grue IL J14 - Raufoss J14

    Fra Ekebergsletta og sekstendelsfinalen mellom Grue IL J14 og Raufoss J14 i Norway Cup. Kommentator: Peder Mørtvedt.

  • on. 31. juli
    Norway Cup 2019

    Averøy G14 – Marikollen G14

    Fra Ekebergsletta og A-sluttspillet mellom Averøy Fotball og Marikollen FK G14 i Norway Cup. Kommentator: Robin Grov

  • Norway Cup 2019

    Alvdal G16 – Tromsø G16

    Fra Ekebergsletta og A-sluttspillet mellom Alvdal G16 og Tromsø G16 i Norway Cup. Kommentator Robin Grov og Ivar Hoff.

  • Norway Cup 2019

    Froland G14  - Pors Grenland G14

    Fra Ekebergsletta og A-sluttspillet mellom Froland G14 og Pors Grenland G14 i Norway Cup. Kommentator Jonas Bariås.

  • Norway Cup 2019

    Kjendiskampen

    PLAN Norge og MOT stiller med hvert sitt lag med kjendiser i verdikampen. Marcus & Martinus, Markus Bailey, Thomas Hayes, Guro Pettersen, og Martine Halvorsen er noen av stjernene som skal spille. I tillegg stiller selveste Erna Solberg som lagleder.

  • Norway Cup 2019

    Nordhordland G16 – Rival G16

    Fra Ekebergsletta og A-sluttspillet mellom Nordhordland G16 og Rival G16 i Norway Cup. Kommentator Jonas Bariås.

  • Norway Cup 2019

    Tertnes G14 – Nord G14

    Fra Ekebergsletta og A-sluttspillet mellom Tertnes og Nord G14 i Norway Cup. Kommentator Jonas Bariås.